Funkcje programu

Responsywna strona w standardzie

Do programu zawsze dołączamy responsywną stronę internetową. Wybierz jeden z dostępnych szablonów lub pozwól nam wykonać stronę internetową wg Twoich wytycznych. Tworzone przez nas strony obsługują kilka wersji językowych.

Pełna synchronizacja strony i programu

Dzięki zastosowaniu autorskiemu systemowi zarządzania treścią strony, zarządzasz jej treścią z poziomu programu. Dodatkowo wszelkie zapytania ze strony trafiają bezpośrednio do agentów, którzy np. zarządzają daną ofertą. Dostępny jest system statystyk zainteresowania ofertą (statystyki dzienne z uwzględnieniem czy oferta była ustawiona jako specjalna).

Zarządzaj bazą klientów

Możesz tworzyć dowolną ilość klientów oraz grup. Podczas wprowadzania danych program weryfikuje czy klient nie został wprowadzony wcześniej przez innego agenta.

Dopasowanie ofert i klientów

Możesz tworzyć wzorce dopasowań i wg nich automatycznie dopasowywać oferty do klientów i odwrotnie. Można tworzyć dowolną ilość wzorców poszukiwań dla jednego klienta.

Twórz wiele oddziałów

Podobnie jak w przypadku kont dla użytkowników, umożliwiamy tworzenie nieograniczonej liczby oddziałów. Istnieje możliwość rozróżnienia oddziałów działających w ramach franczyzy - mają inne uprawnienia oraz możliwość tworzenia np niezależnych od oddziału głównego faktur.

Eksport na portale

Oferujemy dowolną ilość eksportów na 60 portali. Możesz wykonywać eksport na portale w dowolnym momencie pracy, nawet bezzwłocznie po dodaniu oferty.

Dodaj i wyślij

Każda nowo-dodana oferta może zostać automatycznie wysłana do klientów, którzy danej oferty poszukują.

Zaawansowane szukanie ofert

Wyszukiwarka pozwala na szukanie ofert uwzględniając wiele różnych parametrów. Istnieje również możliwość szukania ofert wykorzystując mapę z zaznaczonymi ofertami.

Dodatki do ofert

Do każdej oferty oprócz zdjęć można dodawać filmy video (z wykorzystaniem youtube, vimeo lub jako dodawane pliki), wirtualne wycieczki (flash i html5) oraz pliki (pdf, doc, txt, i inne).

Mapa google

Do każdej oferty można włączyć mapę google, która generowana jest na podstawie wprowadzonego adresu lub poprzez dokładne wskazanie na mapie. Dodatkowo obsługiwana jest opcja "street view" pozwalająca zwiedzić okolicę nieruchomości.

Wszystkie oferty na jednej mapie

Zarówno mediaRent jak i nasze strony internetowe dla biur nieruchomości pozwalają na wyświetlenie dostępnych ofert na mapie. Poszczególne rodzaje nieruchomości są oznaczone innymi markerami, po kliknięciu na które widzimy zdjęcie oferty, jej podstawowe parametry oraz możliwość szybkiego przejścia do pełnej informacji o ofercie.

Agent przy każdej ofercie

Każda oferta ma przypisanego agenta który ją obsługuje. Na stronie internetowej, podawany jest pełny kontakt do agenta obsługującego ofertę - telefon, email, numer GG, skype..., możesz nawet dodać zdjęcie. Niech Twoi klienci wiedzą że za daną ofertą stoi prawdziwa osoba. Zapytania wysyłane ze strony trafiają bezpośrednio do obsługującego ofertę agenta. W przypadku urlopu, możliwe jest przydzielenie na określony czas innego agenta, który tymczasowo przejmie oferty i zapytania.

Jesteś szefem? masz kontrolę

Każdy użytkownik może tworzyć wpisy mówiące jakie zadania są do wykonania w danym dniu. Dodatkowo osoby z uprawnieniami administratora mają możliwość tworzenia zadań innym użytkownikom, weryfikowania ich wykonania i rozliczania z pracy. Dodatkowo administratorzy mają wgląd do pełnej historii pracy każdego agenta.

Notatki

Każda oferta czy klient może zawierać dowolną ilość notatek tworzonych automatycznie (np podczas wysyłki, wydruku, eksportu) lub indywidualnie przez poszczególnych agentów.

Szablony wydruku ofert

Istnieje możliwość generowania plików PDF z ofertami. Dostępnych jest kilkanaście szablonów z przeznaczeniem na witrynę (zawierają kod QR pozwalający na łatwe przejście do oferty), do wglądu przez klientów czy z przekazaniem adresowym. Brak idealnego dla Ciebie szablonu? Nie ma problemu - kreator szablonów otrzymujesz w standardzie.

Zarządzaj zdjęciami

Program pozwala na indywidualne ustawianie parametrów zdjęć - ich rozmiaru i jakości. Na zdjęcia można dodawać stemple dostępne z obszernej biblioteki stempli (możliwe jest dodawanie własnych) oraz znak wodny. Program umożliwia obracanie zdjęć, kadrowanie i automatycznie wyostrza tworzone miniatury dzięki czemu wyglądają one atrakcyjniej na stronie www.

Filmy wideo i wirtualne spacery

Program umożliwia dodawanie do oferty wielu filmów w postaci plików jak i linków do popularnych serwisów YouTube czy Vimeo. Popularne wirtualne spacery również doskonale działają na naszych stronach (zarówno flash jak i html5). Filmy i wirtualne spacery wyświetlane są bezpośrednio przy ofercie - nie ma konieczności przechodzenia do innej strony.

Wiele ofert - jedna zmiana

Umożliwiamy grupową edycję pewnych funkcji ofert. Zaznacz kilka ofert i zmień np ich cenę za m2 - cena nieruchomości zmieni się automatycznie uwzględniając powierzchnię.

Dla pośredników i inwestorów

MediaRent pozwala na tworzenie inwestycji z możliwością uwzględnienia szczegółowych parametrów. Przypisywanie do nich ofert oraz agentów zarządzających całą inwestycją. Strona internetowa uwzględnia inwestycje pozwalając na ich atrakcyjną prezentację z mapą, opisem lokalizacji, tabelą szczegółów i listą zależnych ofert.

Oblicz opłaty

Zarówno program jak i strony internetowe posiadają kalkulator opłat oraz kalkulator kredytowy pozwalający na szybkie zorientowanie się w kosztach nabycia nieruchomości.

Raport dla klientów

Możliwe jest generowanie w czasie rzeczywistym reportu z pracy nad daną ofertą. Dostęp do raportu można przekazać klientowi (właścicielowi), który posiadając unikalny kod ma wgląd do przebiegu pracy.

Dokumenty

Program umożliwia dostęp do szeregu dokumentów dot. rynku nieruchomości. Możliwe jest tworzenie dowolnych grup dokumentów i umieszczania w nich plików. Dodawane grupy i pliki można udostępniać agentom z określonymi uprawnieniami.

Brak pola? Stwórz je

MediaRent pozwala na tworzenie dodatkowych pól opisowych lub określających cechę z uwzględnieniem rodzaju nieruchomości. Dodatkowo istnieje możliwość zarządzania, jakie pola mają być widoczne w tabeli nieruchomości na stronie internetowej oraz określać ich położenie.

Prezentacje ofert

Specjalny moduł pozwala na pełnoekranowe wyświetlanie ofert, przeznaczone do prezentacji na telewizorach czy projektorach. Program pozwala na wybór kolorystyki prezentacji oraz czasu wyświetlania pojedynczej oferty. Ustawienia ofert pozwalają na wybór, które z nich pojawią się w prezentacji.

Wymiana ofert między biurami

Istnieje możliwość automatycznej wymiany ofert z zaprzyjaźnionymi biurami korzystającymi z programu mediaRent.

Sieci społecznościowe

Istnieje możliwość umieszczenia każdej oferty w sieciach społecznościowych. Obsługiwane sieci to Facebook, Google+ i Twitter. Jednym kliknięciem umieść ofertę wraz ze zdjęciem na profilu biura. Kliknięcie w ofertę, przekieruje potencjalnego nabywcę od razu na Twoją stronę internetową z detalami danej oferty.

Moduł faktur

Z poziomu mediaRent możesz wystawiać faktury w różnych walutach, otrzymywać komunikaty o niezapłaconych w terminie fakturach i tworzyć miesięczne lub roczne podsumowania. Program pozwala również na tworzenie listy usług i towarów, które łatwo zaimportować podczas wystawiania faktury.

Wszystkie umowy pod ręką

Wystaw umowy, które będą dostępne zarówno z poziomu oferty jak i klienta na którego zostaje wystawiona. W przypadku umów zawieranych na określony okres, dostaniesz powiadomienie o zbliżającym się upływie terminu umowy. Kreator szablonów pozwala stworzyć dodatkowe, indywidualne szablony umów.

Dodatkowe narzędzia

Przy wpisywaniu nowego klienta (firmy) istnieje możliwość automatycznego wypełnienia danych firmy na podstawie numeru NIP (dane pobierane z GUS). Z poziomu programu błyskawicznie przejdziesz do Bazy Danych Ksiąg Wieczystych, sprawdzisz dane w portalu Geoportal czy zapoznasz się z cyklicznymi materiałami analitycznymi dotyczących rynku nieruchomości, tworzonymi przez NBP.

Skontaktuj się z nami

biuro@media-rent.eu
696 055 655

mediaRent
ul. Reymonta 5/1
72-100 Goleniów

696 055 655
biuro@media-rent.eu

NIP: PL8561561941
Nr konta: 74 1140 2004 0000 3002 7925 1555